ZENTIVA HLEDÁ ZKUŠENÉ OPERÁTORY VÝROBY!

  • Praha 10

Pracovní místo ( ZENTIVA HLEDÁ ZKUŠENÉ OPERÁTORY VÝROBY! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenost s prací ve výrobě a hledáte změnu?
Chcete mít jistotu a stabilní zázemí?
Dokážete se přizpůsobit nepřetržitému provozu?

Pokud jsou Vaše odpovědi na výše zmíněné otázky ANO, pošlete nám svůj životopis a my se s Vámi obratem spojíme!

Co máte jako OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKY na starosti?
* obsluha výrobní linky
* administrace výrobní dokumentace
* doplňování materiálu

Co můžete získat?
* nástupní mzdu 22 100 Kč/měs.
* pravidelné měsíční bonusy ihned po nástupu, ve výši až 10% z hrubé mzdy
* pravidelný měsíční příplatek za směnnost 3 500 Kč
* navýšení mzdy po úspěšném zaučení a absolvování zkušební doby o 1 000 Kč
* závodní stravování (strava pouze za 30 Kč)
* 1 týden dovolené navíc (5 týdnů na kalendářní rok)
* práci v bezprašném prostředí
* dopravu MHD až před brány společnosti, vždy dle začátku směny (lokalita Praha 10)