VÝROBA - nástup 22 100 Kč/měs., po 3 měsících navýšení

  • Praha 10

Pracovní místo ( VÝROBA - nástup 22 100 Kč/měs., po 3 měsících navýšení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte alespoň krátkou zkušenost s prací ve výrobě jako dělník nebo operátor výroby? Nabízíme DLOUHODOUBOU a STABILNÍ práci!

ČISTÁ MZDA PO ZAUČENÍ min. 21 000 Kč/měs.!

Dále nabízíme:
* NÁSTUPNÍ mzda 22 100 Kč/měs
* Po 3 měsících NAVÝŠENÍ na 23 100 Kč/měs.
* Po 3 měsících PRAVIDENÉ MĚSÍČNÍ BONUSY - 10% ze základní mzdy
* 10 000 Kč na rok na KULTURNÍ VYŽITÍ
* PRAVIDELNÝ směnový PŘÍPLATEK 1 500 Kč
* ROČNÍ BONUSY vyplácené VŽDY S BŘEZNOVOU MZDOU
* 25 dnů DOVOLENÉ
* OBĚDY za 30 Kč
* ZKRÁCENÁ pracovní doba - 7,5 h/den
* Až 5 dní SICK DAYS
* ODMĚNA za doporučení nového zaměstnance 10 000 Kč
* ČISTÉ pracovní prostory
* BEZPRAŠNÉ pracovní prostředí
* 12ti hodinové směny (nepřetržitý provoz od pondělí do neděle) - práce max. 16 směn v měsíci

Lokalita: Praha 10 - dobrá dostupnost autobusem od metra Chodov, Kačerov, Opatov, Černý Most, Vysočanská

Napište ihned a sejdeme se s Vámi už zítra!