ASISTENT/KA PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ, 150 Kč/hod.

  • Praha 8

Pracovní místo ( ASISTENT/KA PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ, 150 Kč/hod. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste student/ka práv a máte zájem o flexibilní brigádu v pravním oddělení? Chcete získat zkušenost a praxi v mezinárodní společnosti, která prodává krmiva pro psy a kočky? Pošlete nám svůj životopis a odstartujte svou kariéru.

Náplň práce:

* výpomoc s migrací dokumentů v rámci právního oddělení
* komunikace napříč odděleními společnosti
* skenování a kontrola dokumentů
* a další administrativa spojená s migrací dokumentů

Platové ohodnocení: 150 Kč/hod

Pracovní doba: flexibilně
Délka úvazku: 2 měsíce
Lokalita: Praha 8 - Karlín
Nástup: IHNED