ZÁMEČNÍK/MONTÁŽNÍK, až 35 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( ZÁMEČNÍK/MONTÁŽNÍK, až 35 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
ZAJÍMÁ VÁS PRŮMYSLOVÉ ODVĚTVÍ A MÁTE ZKUŠENOSTI S MONTÁŽEMI VÝROBNÍCH ZAŘÍZENÍ? Pošlete nám svůj životopis na pozici ZÁMEČNÍK/MONTÁŽNÍK a staňte se součástí evropské společnosti!

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství

Další volná místa

STROJNÍK - TOPIČ Požadujeme: spolehlivost, pečlivost, výuční list v oboru zámečník se svářečskými zkouškami, autoopravář, zodpovědnost a zručnost. Výhody: pěkné pracovní prostředí, vstřícný přístup, 5 týdnů dovolené, pololetní odměny, jídelna v arálu TPH, dobrá ...
KIMM Invest s.r.o. Hořátev, Inzerováno včera

nástrojaři, kovomodeláři, kovodělníci, zámečníci Náplň práce: - vybrušování tvarů, provádění drobných oprav. Požadujeme: flexibilní přístup k práci, prašné prostředí, schopnost práce ve třísměnném provozu, fyzická a psychická zátěž. Nabízíme: po zkušební době a zapracování navýšení mzdy. kontakt ...
ALMAX WORK-Holding, družstvo Praha, Inzerováno včera

Zámečníci strojů životopis, doložení čistého rejstříku trestů, místo výkonu Praha a okolí Volné místo zámečníci strojů pro lokalitu Mníšek pod Brdy.
Radek Hynek Mníšek pod Brdy, Inzerováno včera