SEŘIZOVAČ, lokalita ŽEBRÁK

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ, lokalita ŽEBRÁK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáte si práci v lokalitě Žebrák a máte zkušenosti se seřizováním strojů? Pak hledáme právě Vás! Zašlete nám svůj životopis na pozici SEŘIZOVAČ a odstartujte svoji kariéru ve výrobní společnosti!

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství

Další volná místa

Seřizovač - obsluha CNC obráběcího centra Místo výkonu práce - Všeruby 362 kontakt: telefonicky nebo e-mailem Náplň práce a požadavky: Programování 3 osého obráběcího stroje, uživatelská znalost práce na PC (MS Windows, MS Office), technické myšlení a prostorová představivost, znalost ...
PomaTech s.r.o. Všeruby, Inzerováno včera

Seřizovač a obsluha konvenčního soustruhu - prac. Louny Pracoviště: Husova č.p. 402, Louny. Ihned přijmeme pracovníka na obsluhu klasického soustruhu. Požadujeme: - SOU technického směru - zkušenost s obráběním - znalost práce s výkresem - ochotu učit se novým věcem Nabízíme: - stabilní práci ...
Oldřich Hut Louny, Inzerováno včera

CNC obráběč / seřizovač HLEDÁME nového kolegu či kolegyni, která má * zkušenost na obdobné pozici ve strojírenské společnosti * prokazatelnou zkušenost s třískovým obráběním a moderními výrobními procesy * SŠ vzdělání ve strojírenském oboru * chuť spolupracovat a neustále ...
SANBORN a.s. Praha, Inzerováno včera