ZÁMEČNÍK, SLANÝ, až 28 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( ZÁMEČNÍK, SLANÝ, až 28 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti montáží hydrauliky? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici ZÁMEČNÍK a začněte pracovat pro mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí a výrobou pro automobilový průmysl.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství

Další volná místa

Obsluha strojů na výrobu kameniva Místo pracoviště: - Do Kaštan 91/7, Klecany Prvotní kontakt: - e-mail: job@skanska.cz Upřesňující údaje: Náplň práce: - Jedná se o dělnickou profesi, která zajišťuje výrobu kameniva, obsluhu strojů, kontrolu kvality produktů, kontrolu a drobné ...
Skanska a.s. Klecany, Inzerováno včera

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK - vyučen v oboru podmínkou - spolehlivý a zodpovědný přístup - práce ve výškách, práce v IDP, praxe výhodou - pracovní poměr na 1rok, po té prodloužení Zaměstnanecké výhody: 13.plat, příspěvek na stravování/stravenky, zázemí silné ...
Bilfinger Euromont a.s. Litvínov, Inzerováno včera

Zámečník Požadujeme: spolehlivost, pracovitost, praxe vítána Telefonický kontakt: Po - Pá od 9:00 do 11:00 hod. Volné místo zámečník pro lokalitu Slaný.
A.B.B. - top trend s.r.o. Slaný, Inzerováno včera