ZÁMEČNÍK, SLANÝ, až 28 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( ZÁMEČNÍK, SLANÝ, až 28 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti montáží hydrauliky? Hledáte si práci v okolí Kladenska? Pokud ano, zašlete nám svůj životopis na pozici ZÁMEČNÍK a začněte pracovat pro mezinárodní společnost zabývající se konstrukcí a výrobou pro automobilový průmysl.

Mohly by Vás zajímat obory:

Strojírenství

Další volná místa

Zámečník, údržbář Místo výkonu práce: Všenice č.p. 111 Požadujeme: základní vzdělání Nabízíme: platové ohodnocení od 15.000,- Kč/měs. Kontakt e-mailem: Hering Jaroslav, Jaroslav Lhoták, e-mail: info@helaskovo.cz Volné místo zámečník, údržbář pro lokalitu Všenice.
HELAS kovo s.r.o. Všenice, Inzerováno včera

Zámečník, svářeč Místo výkonu práce: Lubná u Rakovníka Kovovýroba Jindřich Pergler je velice dobře zavedenou společností s historií od roku 1989. Hledáme zámečníka, který se nebojí improvizovat, se sklonem k samostatné práci. Náplň práce je nestereotypní, nejedná ...
Jindřich Pergler Lubná, Inzerováno včera

svářeč Místo výkonu práce: Vochov 50 vyučení nebo SŠ, praxe na podobné pozici, výpis z rejtříku trestů, spolehlivost, pečlivost a přesnost. Sestavování a svařování potrubních tras, pomocné zámečnické práce, ŘP, obsluha VZV, svářečské zkoušky ISO 9606-1+ ...
G - Team a.s. Vochov, Inzerováno před 2 dny