ELEKTROMECHANIK, Bezděčín, až 33 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( ELEKTROMECHANIK, Bezděčín, až 33 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pro významnou společnost sídlící ve středočeském kraji hledáme vhodné uchazeče na pozici ELEKTROMECHANIK.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Mechanik/opravář skútrů a motocyklů Pracovní doba po-pá 9-17hod, sobota 9-13 hod nepravidelně. Jedná se o pracovní pozici mechanika motocyklů, čtyřkolek a skútrů. Vyučení možno nahradit vážným zájmem o tuto pracovní pozici a praxí. Nabízíme: příspěvek na stravování, práci ve vytápěné ...
Motokladno Hrdlička s.r.o. Kladno, Inzerováno včera

Test Technik|PRAHA|Vývojové a testovací centrum Jsi šikovný v oblasti elektro nebo zručný mechanik? Nebo máš zkušenost přímo jako test technik? Americká společnost hledá do svého testovacího a vývojového centra parťáka do týmu test techniků. Náplň práce: - Provádění zkoušek včetně kontroly ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Mechanik - servis|Praha - HOLEŠOVICE! Dynamicky rostoucí společnost se zajímavými projekty v oblasti automotive, laserových systémů a optiky hledá do svého rodinného prostředí začínajícího nebo i zkušenějšího MECHANIKA servisu! Vyžaduje se manuální zručnost, schopnost zámečnické ...