ELEKTROMONTÉR, 30 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( ELEKTROMONTÉR, 30 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Staňte se součástí projektu pro energetickou společnost. Pošlete nám svůj životopis na pozici ELEKTROMONTÉR a získejte zkušenosti se solárními panely. Hledáme absolventa i zkušeného elektromontéra.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

ELEKTROMONTÉR Požadujeme: montér EZS + CCT výhodou vyhláška 50 ŘP sk. B možnost prodloužení pracovního poměru Nabízíme: stravenky Volné místo elektromontér pro lokalitu Milevsko.
MICROCOMP, spol. s r.o. Milevsko, Inzerováno před 6 dny

Elektromontér Pracoviště: region Nové Město na Moravě, Žďár nad Sázavou, Velké Meziříčí, Bystřice nad Pernštejnem, Tišnov Zájemce musí být držitelem osvědčení pro řízení činnosti na elektrických zařízeních dle § 6 vyhlášky 50/2978 Sb., o odborné způsobilosti v ...
NTL Florensics a.s. Praha, Inzerováno déle jak týden

Zámečníci elektromontéři Místo výkonu práce: Praha Kontakt: Hrabánková Jaroslava, tel.: 773 076 138, osobně na adrese Horšovská 274/3 Jedná se o těžkou práci. Volné místo zámečníci elektromontéři pro lokalitu Praha.
HRABÁNEK s.r.o. Praha, Inzerováno déle jak týden