ELEKTROMONTÉR, 30 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( ELEKTROMONTÉR, 30 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Staňte se součástí projektu pro energetickou společnost. Pošlete nám svůj životopis na pozici ELEKTROMONTÉR a získejte zkušenosti se solárními panely. Hledáme absolventa i zkušeného elektromontéra.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

PŘEDÁK ELEKTRÁRNY Uplatnění pro zodpovědné elektrikáře! Vaším úkolem bude: - zajištění plynulého a bezpečného provozu rozvoden - zajištění dodávky el. energie na distribuční rozvodny v rámci lokální distribuční soustavy - těsná spolupráce s provozním ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno před 2 dny

Elektromontéři PP na 90 dnů Místo výkonu práce: Hl.m.Praha Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo 736 630 590 (Po-čtv: 7:30 - 17:30), nebo osobně na adrese Vítkova186/28, 186 00 - Praha 8 Kontaktní osoba: paní Hana Formánková UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: ŘP - ...
ELVYKA, s.r.o. Praha, Inzerováno před 4 dny

Elektromontáž balicích strojů firemní benefity, osobní ohodnocení, firemní oblečení, stravování Volné místo elektromontáž balicích strojů pro lokalitu Vlašim.
Velteko s.r.o. Vlašim, Inzerováno před 6 dny