PRODEJCE v OBCHODNÍM CENTRU, ENERGIE - 25 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( PRODEJCE v OBCHODNÍM CENTRU, ENERGIE - 25 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáte si práci v oblasti energií? Chcete komunikovat denně se zákazníky a dosahovat vytyčených cílů? Pak hledáme právě Vás! Pošlete nám svůj životopis na pozici PRODEJCE v OBCHODNÍM CENTRU a staňte se součástí společnosti, která distribuuje energie.

Mohly by Vás zajímat obory:

Telemarketing

Další volná místa

Prodavač/ka Požadujeme-praxe v obchodě výhodou,příjemné vystupování,samostatnost,spolehlivost, flexibilita,potravinářský průkaz, základní znalost na PC. Nabízíme-dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti,možnost profesního růstu ,vstupní ...
ZEMAN maso-uzeniny, a.s. Veselí nad Lužnicí, Inzerováno včera

Prodavači - fotografové Prodavač/ka - fotograf/ka v prodejně FOTO, fotografování na doklady, tisk fotografií na minilabu, grafická úprava fotografií, prodej zboží, obsluha kopírky a tisk. Výhodou je zkušenost s fotografováním a znalost úpravy fotografií, příjemné ...
LAGOON-FOTO a.s. Praha, Inzerováno včera

zástupce/kyně vedoucí/ho prodejny maso-uzeniny Požadujeme:min.vzdělání:vyučen/a,samostatnost, spolehlivost, flexibilita,zkušenosti s vedením kolektivu výhodou,příjemné vystupování,potravinářský průkaz.Nabízíme-dlouhodobou perspektivu v prosperující společnosti,možnost profesního růstu ,vstupní ...
ZEMAN maso-uzeniny, a.s. Soběslav, Inzerováno včera