TECHNOLOG | FARMACEUTICKÝ PRŮMYSL, až 45 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( TECHNOLOG | FARMACEUTICKÝ PRŮMYSL, až 45 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zájem pracovat pro významnou farmaceutickou společnost, jste technolog a angličtina Vám nedělá problémy? Máte rád/a nové výzvy a nebojíte se práce pod stresem? Potom hledáme právě VÁS!

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

PART-TIME SERVICE DESK WITH GERMAN, Prague 4 We’re looking for PART-TIME candidates who have brief experience in customer support or IT help desk, who want to be part of something new and help build an international support business. You will have an opportunity for career progression and ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

VÁNOČNÍ BRIGÁDA na prodejně, 130 Kč Praha Hledáte brigádu před Vánoci? Rádi komunikujete se zákazníky a zajímáte se o moderní technologie? Pro našeho klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici: PODPORA ZNAČKOVÉ PRODEJNY Náplň práce: - podpora při kontaktu se zákazníky spojená s ...
Grafton Recruitment s.r.o. Inzerováno včera

SERVISNÍ TECHNIK - oblast bezpečnostních systémů Nabízíme zázemí stabilní české společnosti, která má zájem o dlouhodobou spolupráci! Máte zkušenosti v oblasti montáží či servisu bezpečnostních technologií a hledáte v současné době změnu? Potom máme pracovní nabídku přímo pro Vás na pozici ...