Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

SERVISNÍ TECHNIK - bezpečnostní systémy, až 40 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK - bezpečnostní systémy, až 40 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti na pozici servisní technik v oblasti zabezpečnovacích systémů? Chcete změnit současné pracoviště a naučit se něčemu novému? Potom nám pošlete životopis a my Vám nabídneme zajímavou pracovní pozici SERVISNÍ TECHNIK v Praze.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika
Telekomunikace

Další volná místa

Enjoy working with people and making an impact? APPLY NOW! Take advantage of this unique opportunity to work in an international company while helping people and jumping into a steady career with great benefits! I am seeking candidates who are fluent in ENGLISH, prefer working in an INTERNATIONAL ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

B2B Sales Specialist with Czech - IT A global leader in business process outsourcing, this company specializes in customer experience outsourcing with other services ranging from sales to payment management to marketing. This company’s branches are present across 25 countries ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

B2B Sales Agent with Croatian + Slovenian A global leader in business process outsourcing, this company specializes in customer experience outsourcing with other services ranging from sales to payment management to marketing. This company’s branches are present across 25 countries ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit