SERVISNÍ TECHNIK - oblast bezpečnostních systémů

Pracovní místo ( SERVISNÍ TECHNIK - oblast bezpečnostních systémů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Nabízíme zázemí stabilní české společnosti, která má zájem o dlouhodobou spolupráci!

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

pomocný dělník hledáme zaměstnance pro práci při údržbě zeleně pomocí zahradní techniky (sekačka, křovinořez, zahrad. traktůrky, atd.) v Praze a okolí, místo výkonu :PRAHA - ZÁPAD, PRAHA Volné místo pomocný dělník pro lokalitu Mezouň.
MK zeleň s.r.o. Mezouň, Inzerováno včera

provozní montér vodovodů Pracovní náplň Provádění a řízení provozních montážních a údržbářských prací na vodovodní a kanalizační síti, vodárenských a kanalizačních objektech Provádění oprav vodovodů a kanalizací Obsluha vyhrazených technických zařízení (tlakové ...
Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. Roztoky, Inzerováno včera

TECHNICI ELEKTRO - MONTÁŽNÍCI TECHNICI ELEKTRO - MONTÁŽNÍCI - místo výkonu: různě dle objednávek (sídlo firmy v Berouně). Požadavky: znalost práce s programovacími automaty SIEMENS. Kontakt: tel. či emailem. Volné místo technici elektro - montážníci pro lokalitu Beroun.
BS:TECH s.r.o. Beroun, Inzerováno včera