Asistent HR s angličtinou a francouzštinou

Pracovní místo ( Asistent HR s angličtinou a francouzštinou ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zájem o HR? Máte zkušenosti z administrativy a hovoříte plynule anglicky a francouzsky? Pokud ano, neváhejte a pošlete nám své CV! Hledáme Administrativní podporu HR s angličtinou.

Mohly by Vás zajímat obory:

Personalistika, lidské zdroje

Další volná místa

ASISTENTKA Požadujeme: SŠ; flexibilitu; zájem o práci s lidmi; vztah ke zdravému životnímu stylu; kladný vztah k telefonické komunikaci; Nabízíme: příjemný kolektiv; dlouhodobou a perspektivní práci; zaškolení Zájemci se hlásí telefonicky 605 564 665 od 8:30 ...
Body help s.r.o. Poděbrady, Inzerováno včera

VÝŽIVOVÝ PORADCE Náplň práce: poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro klienty Světa zdraví; zpracování individuálních jídelních plánů pro klienty; Požadujeme: znalost v oboru zdraví a dietologie; licence výživového poradce Nutris, Nutri Academy, popř. ...

OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ASISTENT/KA ŘEDITELE SOJ GS OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ASISTENT/KA ŘEDITELE SOJ GS - Nástup možný ihned. se specializací na čínský trh a pro komunikaci s akcionáři, VŠ technického směru, znalost AJ a čínštiny podmínkou, praxe ve strojírenství se zaměřením na výrobu gumárenských strojů ...
BUZULUK a.s. Komárov, Inzerováno včera