LABORANT, až 30 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( LABORANT, až 30 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte vystudovanou střední školu chemického nebo farmaceutického směru a hledáte práci? Zajímá Vás laboratoř a chcete získat praxi ve výrobní společnosti na pozici LABORANT? Pozice vhodná pro muže. Potom hledáme právě Vás!

Mohly by Vás zajímat obory:

Věda a výzkum

Další volná místa

Zdravotní laboranti mzda dle praxe, ubytování, stravování, podniková rekreace, penzijní připojištění Volné místo zdravotní laboranti pro lokalitu Slapy.
Vojenská lázeňská a rekreační zařízení Slapy, Inzerováno včera

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) Pracoviště Praha. Kont.: po tel.: (777 776 711)Po-Pá 9-17: hod. na adrese Miroslava Hajna 740/11, P-9 Letňany. Kontrola kvality náhradních dílů, zejména v automobilové výrobě a strojírenství. Kontrola výrobků a řešení vad a reklamací. Vedení záznamů ...
JOHNNY HOLDING s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Odborný pracovník/ce v laboratorních metodách kontakt emailem SZÚ, Oddělení stafylokokových a alimentárních bakteriálních infekcí, Šrobárova 49/48, 100 42 Praha 10 Požadujeme VŠ vzdělání /lékařská nebo přírodovědecká fakulta/ se zaměřením na mikrobiologii. Akreditovaný kvalifikační kurz vítán. ...
Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze Praha, Inzerováno před 6 dny