Business Financial Manager, international bank

Pracovní místo ( Business Financial Manager, international bank ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Are you familiar with business finance processes? Are you ready to take on a new challenge and get new 1 year experience from international bank? Apply now and get more details about this unique opportunity!

Mohly by Vás zajímat obory:

Bankovnictví a pojišťovnictví

Další volná místa

manažer restauračního provozu Příležitost začít kariéru u BAGETERIE BOULEVARD Připojte se k našemu týmu BB v OC Metropole Zličín • Hledáme nové MANAGER TRAINEE Nabízíme jasnou kariérní dráhu a příležitost k rozvoji Nástupní měsíční mzdu (20.000 - 30.000) Firemní školení a ...
BB WEST CZ s.r.o. Praha, Inzerováno včera

Systémoví analytici (Systems Integration) Místo výkonu práce: Praha Kontakt: Melková Jana, tel.: 703 183 509, e-mail: jana.melkova@neoris.com Požadujeme znalosti a zkušenosti s projektovým řízením a pracovními postupy v nadnárodní korporaci. Nutná znalost těchto systémů a nástrojů: REST, ...
Neo Visionaries Czech s.r.o. Praha, Inzerováno před 2 dny

Vývojáři webu a multimédií (.NET Developer (API)) Místo výkonu práce: Praha Kontakt: Melková Jana, tel.: 703 183 509, e-mail: jana.melkova@neoris.com Požadujeme zanalosti a zkušenosti s vývojem informačních systémů, pracovních procesů zavedených u nadnárodních korporací. Nutná znalost těchto ...