DPH SPECIALISTA

Pracovní místo ( DPH SPECIALISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti v DPH či financích? Hledáte práci v mezinárodním prostředí? Chcete využívat svou angličtinu? Mezinárodní společnost pohybující se v oblasti medicínských techonologií hledá kandidáty na pozici DPH SPECIALISTA.

Mohly by Vás zajímat obory:

Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Altris/AppV support specialist An international company is looking for a suitable candidate to fill the position of Altiris/App V application support.
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

SPECIALISTA back office ( admin.pracovník v zákaznickém centru) Náplň pracovní činnosti: - Telefonická, písemná, osobní komunikace se zákazníky - Objednávka zboží pro zákazníky a interní potřebu, příjem – výdej zboží - Zajištění záručních a pozáručních oprav, kontrola lhůt pro vyřízení - Logistika přepravy ...
DPT, s.r.o. Nymburk, Inzerováno včera

Senior AML + KYC Specialist Have you already had an experience with due diligence, AML (anti- money loundering) or risk assesment? Do you know the meaning of KYC? If you said yes, DO NOT HESITATE TO SEND ME YOUR CV!!!