DPH SPECIALISTA

Pracovní místo ( DPH SPECIALISTA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zkušenosti v DPH či financích? Hledáte práci v mezinárodním prostředí? Chcete využívat svou angličtinu? Mezinárodní společnost pohybující se v oblasti medicínských techonologií hledá kandidáty na pozici DPH SPECIALISTA.

Mohly by Vás zajímat obory:

Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

SPECIALISTA DEFEKTOSKOPIE (Level2/Level3) Advanced Technology Group je technologicky vyspělá firma působící 25let v oboru průmyslové kvality. Jedním z produktů jsou kompletní služby v oblasti defektoskopie až na Level 3 vč. poskytování školení. Dále se zabýváme průmyslovými ...
A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) Praha, Inzerováno včera

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: Michálková Jana, tel.: 731 644 156; Út-St 13-14, e-mail: jmichalkova@deloittece.com Požadavky: Běloruština na úrovni rodilého mluvčího. Znalost angličtiny. Úplné středoškolské vzdělání. Volné místo ...
WARGAMING Prague, s.r.o. Praha, Inzerováno včera

zdravotní sestra pro oční ambulanci pro pracoviště Praha - Průhonice Středoškolské vzdělání ve zdravotnictví podmínkou Aktivní znalost alespoň jednoho světového jazyka - výhodou Svědomitost, nasazení Vůli pracovat v tvůrčím a dynamickém kolektivu renomovaného pracoviště Nabízíme možnost ubytování Náplň ...
GEMINI oční klinika a.s. Průhonice, Inzerováno před 2 dny