SENIOR DATA ANALYST IN FINANCE, international company

Pracovní místo ( SENIOR DATA ANALYST IN FINANCE, international company ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Are you experienced in data analyses and database creation? Would you like to work in an international environment? A company operating in medical technologies is looking for candidates for a position of SENIOR DATA ANALYST IN FINANCE.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality

Další volná místa

TECHNIK - MONTÉR ZABEZPEČOVACÍCH SYSTÉMŮ TECHNIK - MONTÉR ZABEZPEČOVACÍCH SYSTÉMŮ NÁPLŇ PRÁCE: - realizace zakázek u klientů s možností samostatného vedení zakázek od A do Z - evidence a zpracování technické dokumentace - konfigurace systémů u klientů - kabelážní práce - manuální i ...
KZ system s.r.o. Most, Inzerováno dnes

TELEFONNÍ SPECIALISTA/ - KA TELEFONNÍ SPECIALISTA/ - KA Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: - vše co budete muset umět, Vás naučíme. Na Vás je 100% docházka. Co Vám můžeme nabídnout: - pouze ranní směny s možností flexibilní docházky - vhodné i pro maminky s děrmi - ...
2TeleOne s.r.o. Most, Inzerováno dnes

OPERÁTOR VÝROBY OPERÁTOR VÝROBY - dopravní obslužnost bus č. 12 - manuální zručnost, odpovědnost - vhodné pro muže Zaměstnanecké výhody: stravenky, prémie HLÁSIT SE: Vladimír Kroha, tel.: 792 300 611, e-mail: v.kroha@olympmost.cz, osobně u zaměstnavatele po ...
OLYMP Most s.r.o. Most, Inzerováno dnes