VÝPOMOC DO FINANCÍ na 20 hodin týdně, 135 Kč/h

Pracovní místo ( VÝPOMOC DO FINANCÍ na 20 hodin týdně, 135 Kč/h ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Más zkušesnoti z administrativy a zajímají tě finance? Chceš používat angličtinu v práci? Tak pošli svoje CV! Náplň práce: - skenování faktur - práce s databází - emailová komunikace s dalšími odděleními - práce v MS Excel

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

hlavní účetní příspěvkové organizace Účtování všech dokladů příspěvkové organizace/školy zřízené krajem.
Tax & Profit Mělník s.r.o. Mělník, Plný i zkracený úvazek, Inzerováno dnes

Elektromechanik opravář strojů a zařízení Místo výkonu práce: Holoubkov č. p. 1 Pracovní pozice: ELEKTROMECHANIK se zaměření na opravu CNC strojů, Požadavky: vyučen, min.5 let praxe v oboru, platná Vyhl. č.50/1978 Sb. Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- do 28.000,- Kč/měs. Kontakt: ...
WEILER Holoubkov s.r.o. Holoubkov, Inzerováno včera

Lakýrník kovových výrobků Místo výkonu práce: Holoubkov č.p. 1 Požadavky: vyučen, praxe v oboru min.3 roky. Nabízíme: platové ohodnocení od 170,- Kč/hod, Kontakt: Fišerová Věra, tel.: 371 406 201, 371 406 220, e-mail: vera.fiserova@weilercz.com Volné místo lakýrník kovových ...