VAT SPECIALIST, international company

Pracovní místo ( VAT SPECIALIST, international company ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Having experience in VAT/finance? Looking for a job in an international environment? Do you want to use English daily? An international company operating in medical technologies is looking for candidates for a position VAT SPECIALIST.

Mohly by Vás zajímat obory:

Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Strojní inženýr Absolvent Nemáš dostatečnou praxi, ale baví tě 3D modelování, nebo jsi už ostřílený a hledáš jen novou výzvu. Do našeho týmu v Plzni hledáme šikovného člověka na pozici Strojní Inženýr. A co bude tvou denní náplní? - Samostatný vývoj a konstrukce - ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Operátor v call centru - Louny Hledáme operátory call centrav centru Loun! Jste týmový hráč? Chcete si výši bonusu řídit sami? Nevadí Vám práce na směny a komunikace s lidmi? Máme otevřeno několik pozic i na zkrácené úvazky! Přihlaste se do výběrového řízení a ukažte co ...

Technik údržby - elektrikář Hledáme technika údržby elektro! Co budete dělat? Udržovat v chodu celou výrobní halu, tzn. chod výrobních technologií: vstřikovací lisy, sušičky materiálu, dopravníky, temperační jednotky, drtičky vtoků, aj. technicky řídit mistry, ...