Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

HR SUPERVISOR

Pracovní místo ( HR SUPERVISOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Do you have previous experience in leadership? Are you interested in HR? Then we have an interesting offer for you! An international company operating in medical technologies is looking for a candidate for HR SUPERVISOR.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Management
Personalistika, lidské zdroje

Další volná místa

zámečník Pracoviště: Břasy 62 Pořadavky: základní vzdělání + praxe v oboru nebo vyučení v oboru Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- Kč, stravenky Kontakt: p. Zdeněk Kašák, tel. 734 671 200, e- mail: kasak@weldservice.cz nebo osobně na adrese firmy v ...
Weld Service s.r.o. Břasy, Inzerováno včera

traktorista, řidič nákladního automobilu a opravář zemědělských strojů spolehlivost, praxe v oboru vítána, podmínkou ŘP sk. T a C. Možnost přidělení služebního bytu 2+1 nebo 3+1 - I. kategorie Stravování v závodní jídelně. Dovolená 5 týdnů, Dobré platové podmínky - k základní mzdě příplatky. Volné místo traktorista, ...
Zemědělské družstvo Dobříč Dobříč, Inzerováno včera

technik výroby pro středisko armovna Místo výkonu práce: Sokolská 464, Zbůch Požadavky na uchazeče: - středoškolské vzdělání technického zaměření, znalost technickách plánů, znalost práce na PC, praxe a zkušenosti vítány Nabízené výhody: pravidelný výplatní termín, příspěvek na ...
B & BC, a. s. Zbůch, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit