Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

HR SUPERVISOR

Pracovní místo ( HR SUPERVISOR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Do you have previous experience in leadership? Are you interested in HR? Then we have an interesting offer for you! An international company operating in medical technologies is looking for a candidate for HR SUPERVISOR.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace
Management
Personalistika, lidské zdroje

Další volná místa

Zámečník, svářeč Místo výkonu práce: Lubná u Rakovníka Kovovýroba Jindřich Pergler je velice dobře zavedenou společností s historií od roku 1989. Hledáme zámečníka, který se nebojí improvizovat, se sklonem k samostatné práci. Náplň práce je nestereotypní, nejedná ...
Jindřich Pergler Lubná, Inzerováno včera

Technik- elektrotechnik Místo výkonu práce: Mýto v Čechách č.p. 122 Požadujeme: střední odborné vzdělání v oboru, řidičský průkaz sk. B, potravinářský průkaz, platné osvědčení dle vyhlášky 50/75 Sb., praxe v oboru vítána. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku ...
IMSTAVEX s.r.o. Mýto, Inzerováno včera

Technik- doplňování automatů Místo výkonu práce: Mýto v Čechách č.p. 122 Požadujeme: střední odborné vzdělání v oboru, řidičský průkaz sk. B, potravinářský průkaz, požadována praxe v oboru technik elektrotechnik min.2 roky, samostatnost. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z ...
IMSTAVEX s.r.o. Mýto, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit