HR TEAM ASSISTANT #OurHero

Pracovní místo ( HR TEAM ASSISTANT #OurHero ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Láká Tě obor HR, ale nevíš, kde začít? Zkus to u nás! Právě totiž hledáme někoho, kdo bude oporou konzultantů a pomůže jim s denní agendou. Náš nový vysněný asistent/ka je organizovaná, dynamická a trošku kreativní osoba, která se nesmí bát zvednout telefon ani v angličtině.

Mohly by Vás zajímat obory:

Personalistika, lidské zdroje

Další volná místa

Zámečník, svářeč Místo výkonu práce: Lubná u Rakovníka Kovovýroba Jindřich Pergler je velice dobře zavedenou společností s historií od roku 1989. Hledáme zámečníka, který se nebojí improvizovat, se sklonem k samostatné práci. Náplň práce je nestereotypní, nejedná ...
Jindřich Pergler Lubná, Inzerováno včera

Technik- elektrotechnik Místo výkonu práce: Mýto v Čechách č.p. 122 Požadujeme: střední odborné vzdělání v oboru, řidičský průkaz sk. B, potravinářský průkaz, platné osvědčení dle vyhlášky 50/75 Sb., praxe v oboru vítána. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku ...
IMSTAVEX s.r.o. Mýto, Inzerováno včera

Technik- doplňování automatů Místo výkonu práce: Mýto v Čechách č.p. 122 Požadujeme: střední odborné vzdělání v oboru, řidičský průkaz sk. B, potravinářský průkaz, požadována praxe v oboru technik elektrotechnik min.2 roky, samostatnost. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z ...