CONTENT WRITER with FRENCH, 35 000 CZK/m

Pracovní místo ( CONTENT WRITER with FRENCH, 35 000 CZK/m ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Send your CV and join our client's team in creating internal database with HR related articles. We are looking for CONTENT WRITER with FRENCH for international company.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

Operátor výroby a balení Místo výkonu práce: Rakovník Požadavky: znalost českého jazyka podmínkou, vzdělání v jakémkoliv oboru - minimálně vyučení, třísměnný nebo čtyřsměnný provoz, základní uživatelská znalost práce na PC, schopnost týmové práce, mechanické dovednosti, ...
Procter & Gamble - Rakona, s.r.o. Rakovník, Inzerováno včera

Prodavač/prodavačka - pokladní Místo výkonu práce: Zbiroh, Majerové č.p. 44 Náplň práce: manipulace a zakládání zboží, práce v obslužném úseku, práce na pokladně Požadujeme: ideálně vyučení v oboru, praxe v obchodu výhodou Nabízíme: platové ohodnocení od 15.000,- Kč/měs., ...
COOP Hořovice, družstvo Zbiroh, Inzerováno včera

Řidič mezinárodní kamionové dopravy Místo výkonu práce: Rokycany, Na Cvičišti 1205 - místa, kde se řidiči střídají. Pravidelná linka = pouze soboty Požadujeme: řidičský průkaz C+E, profesní a zdravotní způsobilost. Zaměstnavatel bude požadovat výpis z rejstříku trestů. Nabízíme: ...
Elflein Transport s.r.o. Rokycany, Inzerováno včera