CONTENT WRITER with FRENCH, 35 000 CZK/m

Pracovní místo ( CONTENT WRITER with FRENCH, 35 000 CZK/m ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Send your CV and join our client's team in creating internal database with HR related articles. We are looking for CONTENT WRITER with FRENCH for international company.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům

Další volná místa

hlavní účetní příspěvkové organizace Účtování všech dokladů příspěvkové organizace/školy zřízené krajem.
Tax & Profit Mělník s.r.o. Mělník, Plný i zkracený úvazek, Inzerováno dnes

Elektromechanik opravář strojů a zařízení Místo výkonu práce: Holoubkov č. p. 1 Pracovní pozice: ELEKTROMECHANIK se zaměření na opravu CNC strojů, Požadavky: vyučen, min.5 let praxe v oboru, platná Vyhl. č.50/1978 Sb. Nabízíme: platové ohodnocení od 25.000,- do 28.000,- Kč/měs. Kontakt: ...
WEILER Holoubkov s.r.o. Holoubkov, Inzerováno včera

Lakýrník kovových výrobků Místo výkonu práce: Holoubkov č.p. 1 Požadavky: vyučen, praxe v oboru min.3 roky. Nabízíme: platové ohodnocení od 170,- Kč/hod, Kontakt: Fišerová Věra, tel.: 371 406 201, 371 406 220, e-mail: vera.fiserova@weilercz.com Volné místo lakýrník kovových ...