PERSONALISTA, oddělení mezd, 30 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( PERSONALISTA, oddělení mezd, 30 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Korporátního prostředí se nezaleknete a domluvíte se anglicky? Máte zkušenosti z oddělení mezdí? Pak hledáme právě Vás! Pošlete nám svůj životopis na pozici PERSONALISTA a získejte novou zkušenost v mezinárodní společnosti.

Mohly by Vás zajímat obory:

Personalistika, lidské zdroje

Další volná místa

Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jin místo výkonu práce: Husitská č.p. 110/70, Praha kontakt: Lakatošová Petra Mgr., tel.: 222521110, e-mail: personalista.praha@nadeje.cz Přijmeme sociálního pracovníka do terénního programu pro lidi bez domova. Nabízíme práci ve všedních dnech v osmi ...
NADĚJE Praha, Inzerováno včera

Administrativní pracovníci Místo výkonu práce: Washingtonova 1567/25, Praha 1 Způsob prvního kontaktu: Telefonicky na číslo 773 575 730 (všední dny: 8:00 - 15:30), nebo e-mailem na adresu petra.polkorabova@startin.cz Kontaktní osoba: paní Polkorabová Petra UPŘESŇUJÍCÍ ...
START WORK INTERNATIONAL SE Praha, Inzerováno před 2 dny

Personalista/ka Hlavní náplň činnosti: zajišťování personální agendy i v rámci projektu, činností spojených s uzavíráním a změnami pracovních smluv, DPČ a DPP, tvoření dodatků, vedení osobní evidence zaměstnanců, jejich osobních spisů a zabezpečování dalších ...
Národní institut pro další vzdělávání / zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků / Praha, Inzerováno před 2 dny