ADMINISTRATIVNÍ PODPORA HR, 20hod./týd., 120 Kč/hod

  • Praha 4

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PODPORA HR, 20hod./týd., 120 Kč/hod ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsi student/ka nižšího ročníku VŠ a ovládáš angličtinu na velmi dobré úrovni- Máš zájem získat zkušenost z mezinárodní společnosti a můžeš pracovat každý všední den od 8:00 do 11:00-
Pokud ano, hledáme právě tebe na pozici ADMINISTRATIVNÍ PODPORA pro HR na 20 hod./týdně.

Náplň práce:
- jednoduchá administrativní podpora HR oddělení
- příprava a vydávání stravenek zaměstnancům společnosti
- komunikace a zodpovídání dotazů
- zpracování dokumentů

Pracovní doba: nutno pracovat od pondělí do pátku v čase 8:00 - 13:00 (pondělí do 16:00), spolupráce na leden a únor 2018 s možností prodloužení.

Nástup: ihned

Lokalita: Praha 4 (v blízkosti metra Chodov)