Junior software engineer, 120-170 Kč/hod, min.20hod./týdně

  • Praha 4

Pracovní místo ( Junior software engineer, 120-170 Kč/hod, min.20hod./týdně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Studujete VŠ se zaměřením na IT? Hledáte praxi, která Vám pomůže nastartovat kariéru? Hledáte zajímavou pracovní zkušenost ze stabilní a známé mezinárodní společnosti?
Pokud ano, těšíme se na Vás!

- podpora služby GWSS Compliance Reporting Service
- komunikace s klienty společenosti
- poskytování informací a řešení problémů
- zadávání dat
- správa přístupových práv
- vytváření reportů z interní databáze

Start: IHNED

Pracovní doba: minimálně 20 hod/týden, smlouva na 6 měsíců s možností dalšího prodloužení.

Mzda: 120-170 Kč/hod.

Lokalita: Praha 4 (hned u metra)