ELEKTROINŽENÝR/REVIZNÍ TECHNIK - až 40 000 Kč/měs.

  • Praha 10

Pracovní místo ( ELEKTROINŽENÝR/REVIZNÍ TECHNIK - až 40 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti na pozici ELEKTROINŽENÝR popř. REVIZNÍ TECHNIK z výrobního podniku a chcete se přesunout do prostředí zajímavé mezinárodní společnosti?
Nebo jste vystudoval/a vysokou školu se zaměřením na elektro a chcete pracovat v kolektivu zkušených zaměstnanců?

Pokud Vám nechybí chuť pracovat a máte platnou vyhlášku 50 §9, máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku na pozici REVIZNÍ TECHNIK - revize výrobních zařízení.

Náplň práce:
* Pravidelné revize a zkoušky výrobního zařízení
* Školení vyhlášky 50/1978
* Posuzování investičních projektů a energetické náročnosti
* Správa smluv a činností externích dodavatelů (v oblasti elektro)
* Optimalizace nákladů, hospodaření s energiemi (nákup, spotřeba, výkaznictví)
* Zajišťování certifikace ISO 50001

Lokalita: Praha 10