JUNIOR TESTER SUPPORT, 120 - 140 Kč/h.

  • Praha 4

Pracovní místo ( JUNIOR TESTER SUPPORT, 120 - 140 Kč/h. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Studuješ VŠ se zaměřením na IT a chceš využít své znalosti v praxi?
Chceš získat zkušenost z mezinárodní IT společnosti a zvládneš pracovat alespoň 20hod./týdně?

Pokud ano, reaguj na pozici JUNIOR TESTER SUPPORT a zašli nám své CV!

Na této pozici budeš mít na starosti testování (jedná se především o integrační testování) nově vyvíjených webových a mobilních aplikací, vyhodnocování jejich chybovosti, práci s daty a následný reporting.

Start: IHNED

Pracovní doba: 20 hod/týden (možno i více)

Mzda: 120 - 140 Kč/hod

Lokalita: Praha 4 (hned u metra)