Pracovní místo ( PRINT GRAPHIC DESIGNER S ANGLIČTINOU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Chcete se podílet na marketingových projektech dynamické mezinárodní společnosti a se svými znalostmi grafických programů máte co nabídnout? Rádi byste užívali anglický jazyk v každodenní komunikaci? Pak právě pro Vás máme nabídku práce na pozici PRINT GRAPHIC DESIGNER S ANGLIČTINOU.

Mohly by Vás zajímat obory:

Marketing, reklama a PR

Další volná místa

INŽENÝR KVALITY | AUTOMOTIVE Máte zkušenosti z výrobní kvality a zájem podílet se na zajímavých projektech v automotive? Mezinárodní společnost, subdodavatel automobilového průmyslu, hledá do svého rostoucího týmu vhodného kandidáta na pozici
Grafton Recruitment s.r.o. Beroun, Plný úvazek, Inzerováno včera

Recepční se znalostí AJ místo výkonu práce:Praha kontakt:Mgr.Štěpánová,tel.:296895041 Nabízíme: -zaměstnání v příjemném kolektivu 1.designového hotelu v Praze,který je členem mezin.hotelového uskupení IHG;zajímavé finanční benefity a reálnou možnost profesního ...
Kongresové centrum Praha, a.s. Praha, Inzerováno před 3 dny

OpenStack Senior software inženýr Místo výkonu práce: Thámova 137/16, Karlín, 186 00, Praha 8 Způsob prvního kontaktu: E-mailem na adresu pmatejicek@mirantis.com, nebo vsilyukova@mirantis.com Kontaktní osoba: pan Pavel Matějíček a paní Vladlena Silyuková UPŘESŇUJÍCÍ ...
Mirantis Czech a.s. Praha, Inzerováno před 3 dny