SEŘIZOVAČ/ÚDRŽBÁŘ výrobních linek, až 33 000Kč/měs.

  • Praha 10

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ/ÚDRŽBÁŘ výrobních linek, až 33 000Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Zajímají Vás stroje?
Máte zkušenosti se seřizováním strojů a chtěl/a byste pracovat v oddělení údržby?

Máme pro Vás nabídku pozice SEŘIZOVAČ/ ÚDRŽBÁŘ v čistém a bezprašném prostředí se mzdou po zaučení min. 32 500 Kč/měs.!

NÁSTUP DO KMENOVÉHO STAVU SPOLEČNOSTI!

Jaká je náplň práce?
* údržba strojů (výrobní linky) a zařízení
* servis strojů, zjišťování poruch, provádění oprav
* ruční opracovávání strojních součástí
* práce s výrobní dokumentací
* preventivní údržby a opravy a s tím spojená evidence

Třísměnný provoz od pondělí do pátku (ranní 6-14, odpolední 14-22 a noční 22-6).
Lokalita: Praha 10

Jaká je reálná mzda na této pozici?
Nástupní mzda 28 200 Kč.
Až 10% výkonnostní pravidelný měsíční bonus po zkušební době.