SEŘIZOVAČ VE VÝROBĚ, nástup do KMENU, mzda od 28 000 Kč/měs.

  • Praha 10

Pracovní místo ( SEŘIZOVAČ VE VÝROBĚ, nástup do KMENU, mzda od 28 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenosti se seřizováním výrobní linky?
Troufáte si na seřizování strojů, které vyrábí léky?
Potom hledáme právě VÁS!

Pokud Vám vyhovuje lokalita PRAHA 10 a máte zájem docházet na tři směny (ranní - odpolední - noční), zareagujte a nastoupit můžete IHNED!

Náplň práce:
* montáž a demontáž zařízení a strojů
* příprava a nastavení výrobní linky na spuštění
* vedení evidence o preventivních údržbách a opravách
* obsluha výrobní linky
* kontrola kvality a vedení výrobní dokumentace

NÁSTUP DO KMENOVÉHO STAVU SPOLEČNOSTI!

Jaká je reálná mzda na této pozici?
Nástupní mzda 28 200 Kč.
Pravidelný měsíční bonus po zkušební době až 10% z hrubé mzdy