MANAGER PRODEJNY - MÓDA, Praha 1, až 33 000 Kč/měs.!

  • Praha 1

Pracovní místo ( MANAGER PRODEJNY - MÓDA, Praha 1, až 33 000 Kč/měs.! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Sleduješ nejnovější módní trendy?
Máš zkušenosti s vedením týmu v retailu?
Manažer prodejny v samém centru Prahy můžeš být právě Ty!

Co vše patří k povinnostem takového MANAGERA PRODEJNY?
* Vedení týmu zaměstnanců (školení, rozvoj zaměstnanců, koordinace)
* Příprava podkladů pro mzdy
* Zodpovědnost za visual merchandising
* Kontrola plnění plánů prodejny
* Dodržování a implementace nastavených procesů
* Ale také práce "na place" - obsluha zákazníků, řešení reklamací apod.
* Školení BOZP

Lokalita: Praha 1
Nástup: Ideálně co nejdříve!