RECRUITER pro mezinárodní logistickou společnost

  • Praha 3

Pracovní místo ( RECRUITER pro mezinárodní logistickou společnost ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte již zkušenosti s náborem zaměstnanců a chcete se posunout dále? Domluvíte se plynule anglicky a chcete se stát součástí mezinárodního týmu logistické společnosti?

Čtěte dále!

Co bude Vaší náplní práce na pozici RECRUTERA?

* Vedení pohovorů s uchazeči
* Vytváření inzerátů na pracovní pozice
* Onboarding nových zaměstnanců
* Spolupráce s managementem při vytváření náborových plánů
* Nastavování nových procesů v oblasti rozvoje a vzdělávání
* Reporting
* Úzká spolupráce s dalšími pobočkami v EMEA regionu

Lokalita: Praha 3 - Žižkov
Nástup: dle dohody
Pracovní pozice na 1 rok (s možností prodloužení)