VEDOUCÍ PRODEJNY - CHODOV, 25 000 Kč/měs.!

  • Praha 4

Pracovní místo ( VEDOUCÍ PRODEJNY - CHODOV, 25 000 Kč/měs.! ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáš si práci v retailu a máš už nějaké zkušenosti s vedením týmu lidí?
Chceš pracovat pro známou značku a nastoupit co nejdříve?
Tak nám pošli svůj životopis ještě dnes!

Jako VEDOUCÍ PRODEJNY budeš mít na starosti:

* Vedení týmu zaměstnanců (školení, rozvoj zaměstnanců, koordinace)
* Příprava podkladů pro mzdy
* Zodpovědnost za visual merchandising
* Kontrola plnění plánů prodejny
* Dodržování a implementace nastavených procesů
* Ale také práce "na place" - obsluha zákazníků, řešení reklamací apod.
* Školení BOZP

Lokalita: Praha 4 - OC Chodov
Nástup: Září - říjen 2017