PART-TIME RECEPČNÍ S AJ, 110 Kč/hod., 20hod./týd.

  • Praha 10

Pracovní místo ( PART-TIME RECEPČNÍ S AJ, 110 Kč/hod., 20hod./týd. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsi student/ka VŠ a hledáš zkrácený úvazek na 20hod./týdně? Máš zkušenosti s administrativou nebo prací na recepci a tato práce Tě baví? Máš rád/a každodenní kontakt s lidmi?

Pokud k tomu máš navíc i komunikativní znalost angličtiny, pak neváhej a pošli nám své CV!

* uvítání příchozích návštěv,
* přepojování telefonických hovorů,
* příprava zasedacích místností na jednání,
* distribuce došlých emailů a pošty,
* objednávání taxi, rezervace hotelů, messengerů, letenek,
* podpora obchodního oddělení,
* další administrativní práce.

Plat: 110 Kč/hod.
Lokalita: Praha 10 - Dolní Měcholupy
Flexibilní pracovní doba na 20hod./týdně (po-pá v čase: 8:00 – 17:00), jedná se o dlouhodobou spolupráci.

Nástup: ihned