MECHANIK - SEŘIZOVAČ až 25 000 Kč/měsíčně

  • Zruč nad Sázavou

Pracovní místo ( MECHANIK - SEŘIZOVAČ až 25 000 Kč/měsíčně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáte novou pracovní příležitost a máte zkušenost se seřizováním strojů? Nabízíme zajímavou pracovní nabídku na pozici MECHANIK - SEŘIZOVAČ ve Zruči nad Sázavou pro předního světového dodavatele v automobilovém průmyslu.
Jedná se o práci ve třísměnném provoze.

Náplň práce:
- údržba a servis výrobních zařízení
- stěhování a instalace výrobní linky v rámci závodu
- dodržování plánu údržeb TPM
- plánování nákupu náhradních dílů
- údržba budov

Lokalita: Zruč nad Sázavou
Nástup: IHNED