ACCOUNTS PAYABLE TEAM MEMBER, international company

Pracovní místo ( ACCOUNTS PAYABLE TEAM MEMBER, international company ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Do you have work experience finance and would like to work in an
international environment? Do you want to use English daily? Then the position of ACCOUNTS PAYABLE TEAM MEMBER fits you!

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

Sanitář/ka Místo výkonu práce: U léčebny 500, 33843 Mirošov Náplň práce: přímá práce s klientem na zdravotních lůžkách Požadujeme: kurz pro sanitáře, aktivní a zodpovědný přístup k práci, komunikativnost Nabízíme: platovou třídu 4, zvláštní příplatek za ...
TRN - Léčebna v Mirošově - Janově Mirošov, Inzerováno včera

OBSLUHA STROJE OBSLUHA STROJE VHODNÉ I PRO OZP NÁPLŇ PRÁCE - obsluha a řízení strojního zařízení na zpracování papíru a kartonáže - čištění a základní údržba technického vybavení - zaznamenávání výsledků práce na TPV a do PC - zodpovědnost za 1. vyrobený kus - ...
SAPRIL People s.r.o. Litvínov, Inzerováno včera

ŘIDIČ DO NAŠEHO PRACOVNÍHO TÝMU HLEDÁME ŘIDIČE POŽADUJEME: - řidičský průkaz skupiny C+E - platný profesní průkaz - odpovědnost, loajálnost - časová flexibilita V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na email: hana.rysova@sapril.cz Do předmětu ...
SAPRIL People s.r.o. Most, Inzerováno včera