ACCOUNTS PAYABLE TEAM MEMBER, international company

Pracovní místo ( ACCOUNTS PAYABLE TEAM MEMBER, international company ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Do you have work experience finance and would like to work in an
international environment? Do you want to use English daily? Then the position of ACCOUNTS PAYABLE TEAM MEMBER fits you!

Mohly by Vás zajímat obory:

IT - správa systémů, hardware

Další volná místa

kuchař/kuchařka Místo výkonu práce: Darová č. p. 3 Požadujeme: základní vzdělání, praxe výhodou Nabízíme: platové ohodnocení od 18.000,-Kč/měs, zajištěné ubytování, Kontakt telefonicky:Mgr. Engelthalerová, po-pá 8,00-17,00 - tel.: 604 211 559 Volné místo ...
Darovanský Dvůr Resort s.r.o. Břasy, Inzerováno včera

číšník, servírka Pracoviště: Darová č. p. 3 Zajištěné ubytování, kontakt telefonicky: 604 211 559 po-pá 8,00-17,00 Mgr. Engelthalerová Volné místo číšník, servírka pro lokalitu Břasy.

Opravář, obsluha čističky a mořičky obilí Místo výkonu práce: Zbiroh, Bezručova č.p. 213 Požadujeme: vyučení v oboru mechanizátor zemědělské výroby nebo opravář zemědělských strojů - vítáno, řidičský průkaz skupina T - podmínkou, průkaz obsluhy motorových vozíků - výhodou, svářečský průkaz ...
ZBIROŽSKÁ a.s. Zbiroh, Inzerováno včera