PRÁCE NA LETIŠTI - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK 30 hod/týden, 135 Kč/hod

Pracovní místo ( PRÁCE NA LETIŠTI - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK 30 hod/týden, 135 Kč/hod ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáš si práci na zkrácený úvazek? Nabízíme pracovní smlouvu na 30 hod/týden! Tak nám pošli svůj životopis, hledáme totiž SORTAŘE ZÁSILEK! Na starosti budeš mít: * Skenování nákladních listů * Manipulaci se zásilkami * Nakládání a vykládání zásilek

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika

Další volná místa

Elektroúdržbář Místo výkonu práce: S.K. Neumanna 2229, Rakovník Nabízíme: zajímavou práci s moderní technologií a řídicími systémy Požadujeme: práce ve 2-3 směnném provozu, vyhláška č. 50, odpovědnost a iniciativa, samostatnost a spolehlivost Zaměstnanecké výhody: ...
TRITON, spol. s r.o. Rakovník, Inzerováno včera

pracovník výroby - operátor autoklávu Místo výkonu práce: Klostermannova 995, Rokycany Náplň práce: obsluha tlakové nádoby - autoklávu, nasazování gumových polotovarů na kovové formy podle technologického postupu, kontrola kvality nasazení a po vulkanizaci polotovarů sundání z ...
HUTCHINSON s.r.o. Rokycany, Inzerováno včera

Asistent/-ka pedagoga Hledáme kvalifikovaného asistenta/-tku pedagoga MŠ. Vzdělání: střední průmyslová škola pedagogická nebo absolvování kurzu pro asistenta pedagoga. Mzdové rozpětí záleží na délce praxe a výši osobního ohodnocení. Volné místo asistent/-ka pedagoga pro ...
Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola Litvínov,Podkrušnohorská 1589, okres Most Litvínov, Inzerováno včera