ADMINISTRATIVA na prodejně, 100 Kč/hod, Palladium

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVA na prodejně, 100 Kč/hod, Palladium ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Máte zájem o brigádu pro významnou telekomunikační společnost? Pro našeho klienta hledáme šikovné brigádníky na pozici: ADMINISTRATIVA NA PRODEJNĚ

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

provozní pracovník/ce provozní pracovník/ce náplň práce: pomocná síla, práce na myčce nádobí, drobný úklid zaměstnanecké výhody: podnikové stravování kontakt: Martin Pošta tel: 731438396, e-mail: zr.5120@compass-group.cz Volné místo provozní pracovník/ce pro lokalitu ...
Compass Group Czech Republic s.r.o. Rakovník, Inzerováno včera

kuchař/ka - výdej jídel Požadavky: praxe a zodpovědnost podmínkou, pracovní doba po - pa. Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování. Kontakt: p. Martin Pošta telefonicky 731 438 396, e-mailem: zr.5120@compass-group.cz nebo osobně na adrese: Kuštova 2596, Rakovník. Volné ...

Kuchař/ka - výdej jídel Jedná se o výdej jídel po-pá. Zodpovědnost podmínkou. Nabízíme: podnikové stravování. Kontakt: osobně, tel. 731438396 nebo e-mailem zr.5120@compass-group.cz. Volné místo kuchař/ka - výdej jídel pro lokalitu Rakovník.