TECHNIK ÚDRŽBY, Kladno, až 23 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( TECHNIK ÚDRŽBY, Kladno, až 23 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáte zaměstnání v oblasti údržby výrobních strojů? Je pro Vás zajímavá oblast zpracování plechů a kovů? Chcete pracovat v lokalitě Kladno? Potom Vám nabízíme práci na pozici Technik údržby strojů.

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

Technický referent - asistent manažera pro výrobu Pracoviště: Sedláčkova č.p. 651, Rokycany Požadavky: vzdělání - obor stavební nebo strojírenský, řid. průkaz sk. B, práce s PC nutností, praxe ve vodním hospodářství výhodou. V případě havarijních situací možná dohoda úpravy pracovní doby. ...
R E V O S Rokycany, s. r. o. Rokycany, Inzerováno včera

ELEKTROMECHANICKÝ DESIGNER | PRAHA | KOLEJOVÁ VOZIDLA! Chcete se podílet na vývoji toho nejlepšího z kolejových vozidel? Láká vás spojit vaši kariéru s největším světovým výrobcem vlaků? Máte chuť pracovat na nových a zajímavých projektech a dále rozvíjet svojí kariéru? Máme pro Vás jedinečnou a ...
Grafton Recruitment s.r.o. Praha, Plný úvazek, Inzerováno včera

Zámečník - nástrojař Pracoviště: Holoubkov č.p. 314 Pracovní doba: od 6:00 do 14:00 h . Požadujeme: vzdělání - střední odborné - vyučen, obor vzdělání: technické-strojírenské zaměření Nabízíme : mzdové podmínky: dohodou (dle vzdělání a praxe) od 25.000,-Kč V případě ...
OLBRICH - CZ, spol. s r.o. Holoubkov, Inzerováno včera