TECHNIK ÚDRŽBY, Kladno, až 23 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( TECHNIK ÚDRŽBY, Kladno, až 23 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáte zaměstnání v oblasti údržby výrobních strojů? Je pro Vás zajímavá oblast zpracování plechů a kovů? Chcete pracovat v lokalitě Kladno? Potom Vám nabízíme práci na pozici Technik údržby strojů.

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

SVÁŘEČ SVÁŘEČ Svářečský průkaz EN ISO 9606-1 135. Praxe min. 1 rok. Místo výkonu práce je v Mostě i v Litvínově. HLÁSIT SE: Somoš Miroslav tel.: 777 848 820 Volné místo svářeč pro lokalitu Litvínov.
A-P.S.K. TECHNOLOGY s.r.o. Litvínov, Inzerováno včera

Sales Director - medical devices Pro společnost zabývající se výrobou a distribucí lékařské přístrojové techniky hledáme vhodného kandidáta na pozici OBCHODNÍHO ŘEDITELE ! ! !
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno včera

KLEMPÍŘI KLEMPÍŘI Požadavky: - SOU - technický obor - praxe výhodou - znalost technické dokumentace - manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost Zaměstnanecké výhody: prémie, podnikové stravování, výkonnostní odměny HLÁSIT SE: Ing. Milena Kudličková tel.: ...
Bilfinger Industrial Services Czech s.r.o. Litvínov, Inzerováno včera