TECHNIK ÚDRŽBY, Kladno, až 23 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( TECHNIK ÚDRŽBY, Kladno, až 23 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hledáte zaměstnání v oblasti údržby výrobních strojů? Je pro Vás zajímavá oblast zpracování plechů a kovů? Chcete pracovat v lokalitě Kladno? Potom Vám nabízíme práci na pozici Technik údržby strojů.

Mohly by Vás zajímat obory:

Průmysl

Další volná místa

Dělníci v oblasti výstavby budov Kontakt pro uchazeče: emailem na martin.toman@tzb-partner.cz nebo telefonicky Po-Pá od 8 do 17 hod. Jsme malá firma poskytující technické zařízení budov, instalatérské práce. Nový zaměstnanec by pomáhal při realizaci zakázek. Zejména bourací, ...
TZB Partner s.r.o. Praha, Inzerováno včera

REALIZAČNÍ TECHNIK REALIZAČNÍ TECHNIK Popis pozice: Výroba, příprava a instalace reklamních prvků Požadavky: Manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, slušné vystupování, chuť učit se novým věcem, znalost elektra výhodou, ŘP sk. B - aktivní ...
Freeline.cz s. r. o. Most, Inzerováno včera

technik, technolog svařovací výroby místo výkonu práce: Lhotka nad Labem č.p. 86 410 02 Lovosice 2. První kontakt telefonicky či e-mailem. Volné místo technik, technolog svařovací výroby pro lokalitu Lhotka nad Labem.
BARKMET, a.s. Lhotka nad Labem, Inzerováno včera