EVENT COORDINATOR WITH ENGLISH, another language advantage

Pracovní místo ( EVENT COORDINATOR WITH ENGLISH, another language advantage ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Multilingual! Dynamic! Customer oriented! If you see yourself in such work environment and master ENGLISH language, apply for the job of EVENT COORDINATOR WITH ENGLISH!

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

Programátor/ka CNC obráběcích strojů a robotických pracovišť Pinie Lubná je výborně zavedenou mezinárodní výrobní společností s více jak třiceti zaměstnanci. Nabízíme stabilní a dlouhodobé zaměstnání na plný úvazek. Programátor CNC obráběcích center (5 osé obrábění), programátor robotických pracovišť (6 ...
PINIE Lubná, spol. s r.o. Lubná, Inzerováno včera

Zástupce vedoucího prodejny Pracovní pozice se nachází v prodejně OKAY Elektrospotřebiče s.r.o. Areál STOP-SHOP u Tesca. Kontakt: tel. 604647693 nebo e-mailem stepanekmichal@centrum.cz Volné místo zástupce vedoucího prodejny pro lokalitu Rakovník.
Michal Štěpánek Rakovník, Inzerováno včera

Všeobecná sestra Místo výkonu práce: U léčebny 500, 33843 Mirošov 1 Požadujeme: úplné střední odborné s maturitou v oboru Nabízíme: platové ohodnocení od 20.500,-Kč/měs., 6 týdnů dovolené, závodní stravování, ubytování. Možnost prodloužení pracovního poměru z doby ...
TRN - Léčebna v Mirošově - Janově Mirošov, Inzerováno včera