EVENT COORDINATOR WITH ENGLISH, another language advantage

Pracovní místo ( EVENT COORDINATOR WITH ENGLISH, another language advantage ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Multilingual! Dynamic! Customer oriented! If you see yourself in such work environment and master ENGLISH language, apply for the job of EVENT COORDINATOR WITH ENGLISH!

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

Elektroúdržbář Místo výkonu práce: S.K. Neumanna 2229, Rakovník Nabízíme: zajímavou práci s moderní technologií a řídicími systémy Požadujeme: práce ve 2-3 směnném provozu, vyhláška č. 50, odpovědnost a iniciativa, samostatnost a spolehlivost Zaměstnanecké výhody: ...
TRITON, spol. s r.o. Rakovník, Inzerováno včera

pracovník výroby - operátor autoklávu Místo výkonu práce: Klostermannova 995, Rokycany Náplň práce: obsluha tlakové nádoby - autoklávu, nasazování gumových polotovarů na kovové formy podle technologického postupu, kontrola kvality nasazení a po vulkanizaci polotovarů sundání z ...
HUTCHINSON s.r.o. Rokycany, Inzerováno včera

Asistent/-ka pedagoga Hledáme kvalifikovaného asistenta/-tku pedagoga MŠ. Vzdělání: střední průmyslová škola pedagogická nebo absolvování kurzu pro asistenta pedagoga. Mzdové rozpětí záleží na délce praxe a výši osobního ohodnocení. Volné místo asistent/-ka pedagoga pro ...
Základní škola s rozšířenou výukou jazyků a Mateřská škola Litvínov,Podkrušnohorská 1589, okres Most Litvínov, Inzerováno včera