Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

VAT JUNIOR SPECIALIST, international company

Pracovní místo ( VAT JUNIOR SPECIALIST, international company ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Having experience in finance? Looking for a job in an international environment? Do you want to use English daily? Interested in VAT? An international company operating in medical technologies is looking for candidates for a position VAT JUNIOR SPECIALIST.

Mohly by Vás zajímat obory:

Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Konstruktér|ABSOLVENT Zajímá Tě konstrukce a automobilový a letecký průmysl? Umíš pracovat v nějakém 3D CAD SW? Máš jedinečnou možnost spojit tyto oblasti a profesně i mzdově dynamicky růst v mezinárodní společnosti patřící mezi špičku vývoje a výroby! Na pozici ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Pracovník údržby - Zajištění chodu výrobních linek - Preventivní údržby kontroly výrobních linek - Spolupráce na zlepšování
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Operátor výroby až 28 500,- /měs + bonus až 24 470,-/rok Chcete práci za lepší mzdu, 5 týdnů dovolené a praxi od renomovaného zaměstnavatele? Aktuálně hledáme zaměstnance do úspěšné automobilky v Kolíně na pozice operátorů montážní linky, příp. lisovny, svařovny, logistiky. Náplň práce: - Práce na ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit