VAT SPECIALIST, international company

Pracovní místo ( VAT SPECIALIST, international company ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Having experience in VAT/finance? Looking for a job in an international environment? Do you want to use English daily? An international company operating in medical technologies is looking for candidates for a position VAT SPECIALIST.

Mohly by Vás zajímat obory:

Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Traktorista - opravář zemědělských strojů Místo výkonu práce: Bulovna 173, Rakovník Požadavky: vyučení v oboru a praxe 2 roky podmínkou Pracovní poměr na jeden rok, s možností prodloužení. Možnost poskytnutí bytu (v případě zaměstnání dalšího člena rodiny) Pracovní doba: 6:30 - 15:30 hod ...
Školní statek Středočeského kraje Rakovník, Inzerováno včera

SKLADNÍK SKLADNÍK - vyučení není nutné v případě praxe alespoň 2 roky HLÁSIT SE: Müllerová Markéta, tel.: 608 555 860 volat Po - Pá 8:00-16:00od, e-mail: rados.prace@seznam.cz, osobně po telefonické domluvě na adrese Osecká 179, Lom u Mostu Volné místo ...
Krušnohorské uzeniny J+J radoš s.r.o. Lom, Inzerováno včera

Všeobecná sestra bez specializace V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis s motivačním dopisem na email: krcova@nemkadan.cz Místo výkonu práce - Nemocnice Kadaň s.r.o., Golovinova č.p. 1559, 432 01 Kadaň 1 Upřesňující informace: Absolvent/ka (registrace podle zák. ...
Nemocnice Kadaň s.r.o. Kadaň, Inzerováno včera