ADMINISTRATIVNÍ BRIGÁDA v centru Prahy, 120 - 135 Kč/hod.

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ BRIGÁDA v centru Prahy, 120 - 135 Kč/hod. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
CHCEŠ PRÁCI V CENTRU PRAHY?! Hledáš na začátku semestru zajímavou administrativní brigádu, kde získáš praxi a zkušenosti? Nabízíme ti časově flexibilní brigádu, která ti nabízí zajímavé peníze a zkušenosti v účetnictví k tomu!

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

Operátor ve výrobě Místo výkonu práce: Plzeňská 601, Mýto v Čechách Náplň práce: montáž chladících a mrazících boxů. Pracovní prostředí: čistá a zdravotně nezávadná práce v nehlučném prostředí výrobní haly Požadujeme: min. základní vzdělání, časovou flexibilitu, ...
Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o. Mýto, Inzerováno včera

Elektrikář Místo výkonu práce: Plzeňská 601, Mýto v Čechách Pracovní prostředí: čistá a zdravotně nezávadná práce v nehlučném prostředí výrobní haly Požadujeme: vyučení v oboru a praxe v oboru výhodou, ochotu pracovat ve směnném provozu, časová flexibilita a ...

montážní dělníci montující mechanická zařízení Pracoviště: Rokycanská č.p. 204, Hrádek Požadavky: základní vzdělání, možnosti bez vzdělání, nutná dobrá fyzická kondice, pravidelná docházka, a zodpovědnost Nabízíme: platové ohodnocení: od 21.000,- Kč do 24.000,- Kč/měs., dotované závodní ...
MONTEFERRO HRÁDEK a. s. Hrádek, Inzerováno včera