LABORANT - POTRAVINÁŘSTVÍ part time

Pracovní místo ( LABORANT - POTRAVINÁŘSTVÍ part time ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
JSTE STUDENT VŠ CHEMICKÉ A POTŘEBUJETE ZÍSKAT PRAXI? Nabízíme Vám skvělou pracovní příležitost! Náplň práce:

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Technolog se znalostí metalurgie Pro menší rodinnou společnost v Lounech hledáme chemického technologa. Náplň práce: * výzkum a vývoj v oblasti rafinace drahých kovů - samostatná laboratoř k těmto účelům * příprava a definice technologických postupů a uvedení do praxe * práce ...
Grafton Recruitment s.r.o. Plný úvazek, Inzerováno včera

Obchodní zástupce - laboratoře Máš obchodního ducha? Nebojíš se komunikovat a učit se novým věcem? Máš zkušenosti v obchodě s laboratorní techcikou či laboratořemi případně je to oblast, která tě zajíma? Neváhej a pošli mi svůj životopis ! ! ! Pro společnost zabývající se ...

LABORANT - POTRAVINÁŘSTVÍ part time, 120 Kč/hod JSTE STUDENT VŠ CHEMICKÉ A POTŘEBUJETE ZÍSKAT PRAXI? Nabízíme Vám skvělou pracovní příležitost! Náplň práce: * Chemické a senzorické testy surovin, mezivýrobků a finálních výrobků * Zajištění kvalitativních záznamů a reportů * ...
Grafton Recruitment s.r.o. Inzerováno včera