ADMINISTRATIVNÍ PODPORA S AJ - 20 hod/týden

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PODPORA S AJ - 20 hod/týden ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Hovoříte plynule ANGLICKY? Můžete pracovat 20 hodin/ týdně? Jste pečlivý a orientovaný na detail? Pak pošlete svůj životopis.

Mohly by Vás zajímat obory:

Administrativa a organizace

Další volná místa

Pracovník v sociál. službách - přímá obslužná péče Místo výkonu práce: Skořická č.p. 314, Mirošov Požadujeme: střední odborné vzdělání, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, ochotu vzdělávat se, výhodou znalosti v oblasti zdravotnictví a sociálních služeb, kurz pro pracovníka v sociálních ...
Domov Harmonie, centrum sociálních služeb Mirošov, příspěvková organizace Mirošov, Inzerováno včera

Elektrikář - silnoproud Místo výkonu práce: Holoubkov č.p. 336 Požadujeme: střední odborné vzdělání, vyhl. 50/78 Sb. Nabízíme: platové ohodnocení od 130,- do 150,- Kč/hod., stravování, lékařská péče v objektu, rehabilitace Kontakt osobně na pracovišti denně od 6.30 do ...
DCK Holoubkov Bohemia a.s. Holoubkov, Inzerováno včera

Všeobecná sestra s osvědčením Místo výkonu práce: Skořická č.p. 314, Mirošov Požadavky: vzdělání dle zákona č. 96/2004 Sb. , platné osvědčení pro výkon zdravotnického nelékařského povolání, samostatnost, pečlivost, ochotu vzdělávat se Nabízíme: zvlášní příplatek, osobní ...