Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

VAT JUNIOR SPECIALIST, international company

Pracovní místo ( VAT JUNIOR SPECIALIST, international company ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Having experience in finance? Looking for a job in an international environment? Do you want to use English daily? Interested in VAT? An international company operating in medical technologies is looking for candidates for a position VAT JUNIOR SPECIALIST.

Mohly by Vás zajímat obory:

Audit, daně, účetnictví

Další volná místa

Přijímací technik > přijímání zakázek na opravy > komunikace se zákazníky > tvorba nabídek a rozpočtů > Pracovní doba pondělí - pátek > dvousměnný provoz: 7:00 - 15:00 a 13:00 - 21:00
TRADIMEX PRAHA s.r.o. Vestec u Prahy, Plný úvazek, Inzerováno dnes

Soustružník, obraběč Soustružník obraběč, na univerzálních strojích, ne NC. Výroba jednotlivých dílů pro vlastní opravy.
ATSM s.r.o. Žižkova 240, Trmice - Ústí n.L., Plný úvazek, Inzerováno dnes

PROJECT MANAGER (PLZEŇ) - Nový projekt ! Máte zkušenosti s vedením výrobních projektů v automotive prostředí? Pak je tady pro Vás nová výzva.
Grafton Recruitment s.r.o. Pilsen, Plný úvazek, Inzerováno včera

Odeslat
zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit