ADMINISTRATIVNÍ PODPORA s ANGLIČTINOU, 120 Kč/h

  • Praha 4

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PODPORA s ANGLIČTINOU, 120 Kč/h ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáš si brigádu v mezinárodní společnosti? Ovládáš MS Office na pokročilé úrovni a domluvíš se anglicky? Pak hledáme právě Tebe! Pošli nám svůj životopis a získej cenné zkušenosti při škole.

Náplň práce:
* administrativní podpora týmu
* organizace schůzek a jejich zápis
* příprava dokumentů v MS Office dle přání týmu
* update intranetu
* podpora různých aktivit v rámci týmu (účast v showroomu apod.)
* a další s tím spojené administrativní úkoly

Nástup: IHNED
Lokalita: Praha 4
Plat: 120 Kč/hod.
Nutnost docházet alespoň 20 hodin/týden