ASISTENT/KA TÝMU, 130-150 KČ/HOD - 20 hod/týden, dlouhodobě

Pracovní místo ( ASISTENT/KA TÝMU, 130-150 KČ/HOD - 20 hod/týden, dlouhodobě ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte za sebou administrativní zkušenost? Preferujete práci na poloviční úvazek? Jste komunikativní, pečlivý a jste schopen rychle se učit? V současné době hledáme Asistentku týmu do farmaceutické společnosti.

Budete mít na starosti:
* Administrativa spojená s organizací seminářů, kongresů, symposií
* práce s interními systémy (zadávání objednávek, příprava internetových stránek...)
* reporting – pravidelné zpracovávání prodejních dat, plánů prodejů, různé prodejní analýzy, prezentace …
* příprava smluv s klienty
* komunikace v rámci společnosti (s ostatními odděleními i v zahraničí, s vedením společnosti)
* občasné překlady ČJ/AJ
* ad hoc úkoly

Nástup: ihned, dlouhodobá spolupráce formou DPČ na 20 hod/týden

Plat: 130 - 150 Kč/hod

Lokalita: Praha 5 - u metra Stodůlky