Project Manager na 4-6 měsíců, 40-50 000 Kč/měs.

Pracovní místo ( Project Manager na 4-6 měsíců, 40-50 000 Kč/měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V současné době hledáme vhodného kandidáta se zkušeností z project managementu pro mezinárodní společnost působící v oblasti směnárenských služeb. Ta v současné době rozšiřuje svůj tým v České Republice a potřebuje člověka, který by celý projekt uvedl do chodu a zajistil jak personální, tak provozní náležitosti.

Jako Project Manager budete mít na starosti:

- celkovou koordinaci projektu
- nábor nových zaměstnanců
- pomoc s přesunem do nových kanceláří
- harmonogram a time management probíhajících aktivit
- zodpovědnost za monitorovací systém - reporting

Nástup: ihned (na domluvě)

Spolupráce na 4-6 měsíců (s možností další spolupráce)