REGULATORY AFFAIRS SPECIALIST, 35 000 - 65 000 kč./měs.

Pracovní místo ( REGULATORY AFFAIRS SPECIALIST, 35 000 - 65 000 kč./měs. ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Máte zkušenost z registračního oddělení? Mluvíte plynule anglicky a česky? Pak hledáme právě Vás na pozici:

REGULATORY AFFAIRS SPECIALIST do mezinárodní farmaceutické společnosti!

Náplň práce:
* podpora registrace produktů ve společnosti v rámci EU i mimo
* monitoring řízení již zaregistrovaných přípravků
* koordinace a zodpovědnost za regulační procesy v rámci svěřeného portfolia
* příprava registrační dokumentace
* komunikace s Regulatory Affair napříč pobočkami
* pravidelný reporting

Nástup: ihned (na dohodě)

Smlouva: na 1 rok s možností dalšího prodloužení (předpoklad dlouhodobé spolupráce)